دانشکده فلسفه دانشگاه ادیان و مذاهب
FA
 

همکاری دانشکده فلسفه دانشگاه و پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی

 
تاریخ انتشار: 1396/12/17    تعداد بازدید: 235

همکاری دانشکده فلسفه دانشگاه و پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی

همکاری میان دانشکده فلسفه دانشگاه ادیان و مذاهب و پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی وابسته به پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با دیدار مسئولین و اعضای هیئت‌علمی دو طرف یک گام دیگر به عملی شدن نزدیکتر شد.

به گزارش روبط عمومی دانشگاه ادیان و مذاهب، همکاری میان دانشکده فلسفه این دانشگاه و پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی وابسته به پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با دیدار مسئولین و اعضای هیئت‌علمی دو طرف یک گام دیگر به عملی شدن نزدیکتر شد.

در دیداری که روز سه‌شنبه 8 اسفند 96 در پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی وابسته به پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد، مسئولین و اعضای هیئت‌علمی دانشکده فلسفه دانشگاه ادیان و مذاهب با مدیران و اساتید این پژوهشکده درباره همکاری‌های علمی، آموزشی و پژوهشی دوجانبه به گفتگو نشستند.

در این جلسه حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر ابراهیم علی پور رئیس پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی ضمن خوش آمدگویی به مدیر و اعضای هیئت‌علمی دانشکده فلسفه دانشگاه ادیان و مذاهب برنامه‌های گذشته و حال و آینده پژوهشکده را معرفی کرده و افزود: همکاری میان مؤسسات علمی موجبات هم‌افزایی، استفاده بهینه از فرصت‌ها، امکانات و ظرفیت‌های موجود را فراهم می‌آورد.

وی ادامه داد: تفاهم‌نامهٔ موجود میان دانشگاه و پژوهشگاه با این جلسه وارد فاز اجرایی می‌شود و چهارچوب همکاری‌ها مشخص‌تر خواهد شد.

در این حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر حمیدرضا شریعتمداری رئیس دانشکده فلسفه دانشگاه ادیان و مذاهب نیز با اشاره به اهمیت ارتباط دو مرکز از ظرفیت‌های همکاری دو طرف گفت و بر ضرورت عملی‌تر شدن آن‌ها تأکید کرد.

وی همچنین با مروری به گروه‌های علمی دانشکده فلسفه به‌رغم نوپا بودن آن از عزم مدیران جوان این گروه‌های علمی بر انجام پژوهش‌های آکادمیک و به‌روز گفت.

در ادامه این دیدار مدیران گروه‌های پژوهشکده فلسفه و کلام گزارشی از طرح‌های گذشته خود و برنامه‌های آتی گروه ارائه کردند و موارد مطلوب همکاری در هر بخش را پیشنهاد کردند.

اعضای هیئت‌علمی دانشکده فلسفه دانشگاه ادیان و مذاهب نیز به بیان دغدغه‌های خود برای غنا بخشی به همکاری‌های دوجانبه پرداختند.نظرات
نام
پست الکترونیک
کد امنیتی
Captcha
دانشکده فلسفه دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه نشریات دانشگاه
پست الکترونیک
فروش اینترنتی کتاب
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز